گزارش تصویری | اجتماع امام رضایی ها و اعتراض به هتک حرمت به ساحت مقدس امام رضا علیه السلام

اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها در آستانه ولادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت و در اعتراض به اهانت به ساحت مبارک آن امام همام، در دانشگاه آزاد اسلامی شهید حاج قاسم سلیمانی امروز صبح از ساعت 6:30 برگزار گردید.
 
 
با سخنرانی ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر منظری توکلی و حضور مسئول محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جناب حجت الاسلام دکتر میرشفیعی و معاونت محترم حجت الاسلام دکتر نورالدینی و قرائت بیانیه محکومیت توهین به ثامن الحجج علیهم السلام و مدیحه سرایی و شعرخوانی مداحان استانی کربلایی علی قلی زاده و کربلایی محمدحسین پورمحمدعلی این مراسم صورت پذیرفت.
 

 در این اجتماع بعد از مدیحه‌سرایی و شعرخوانی مداحان ؛ با قرائت بیانیه محکومیت توهین به ساحت حضرت ثامن الحجج علیه‌السلام، همراه بود که متن این بیانیه به‌ شرح زیر است:

می‌خواهند نور خدا را با دهانشان خاموش سازند، حال آن‌که خداوند تمام‌کننده نور خود است، هرچند کافران را ناخوش آید

پیامبران الهی و امامان معصوم سلام الله علیهم اجمعین، تابنده انوار هدایت الهی بر ظلمتکده دنیایند و ازاین‌رو بالاترین نعمت خداوند متعال‌اند و از شاکر بودن ما در قبال این نعمت بزرگ، سؤال خواهد شد؛ «ثمّ لتسْئلنّ یوْمئذٍ عن النّعیم» ‏ خوشا به حال آنان که قدرشناس این نعمت‌اند و در مقابل جانشینان الهی، تواضع و اطاعت محض‌اند؛ چراکه این، اطاعت امر خداوند است؛ «و إذْ قلْنا للْملائکة اسْجدوا لآدم...» و بدا به حال آنان که شیطان‌صفتانه از اطاعت جانشینان خداوند روی‌گردان شوند که سرپیچی از آنان، کفر است؛ «...أبى‏ و اسْتکْبر و کان من الْکافرین‏» جایگاه‌شان آن‌سان عظیم و رفیع است که هر موجودی، از فروتنی در برابر آنان سربپیچد، هرچند ادعای بندگی او به شش هزار سال برسد، رجیم و طرد خواهد شد؛ «قال فاخْرجْ منْها فإنّک رجیمٌ، و إنّ علیْک اللّعْنة إلى‏ یوْم الدّین.

شگفتا که در هر برهه‌ای از تاریخ، جاهلانی پیدا می‌شوند که می‌خواهند همان راه شیطان را در پیش گیرند و جلوی این عظمتی که خداوند رقم زده، بایستند، و جالب اینجاست که تاریخ گواهی می‌دهد: هرگاه منحرفانی، برای خاموش کردن این نور الهی دست‌و‌پا زده‌اند، نتیجه عکس گرفته‌اند و بر نورانیت و درخشش این نور افزوده شده است.

در راستای چنین سیاست جاهلانه و شیطانی است که هتک حرمت امام مهربانی‌ها، حضرت ثامن‌الحجج، علی‌بن موسی الرضا، علیه آلاف التحیة و‌ الثناء، در دستور کار رسانه‌های استکبار جهانی قرار گرفته است. آنان با جایزه دادن به بازیگر هویت‌باخته این فیلم، تصور کرده‌اند به هدف خود، که کمرنگ کردن نور جانشینان الهی است، نائل می‌شوند و ضربه‌ا‌‌ی به اعتقادات مسلمانان و شیعیان وارد خواهند کرد، اما زهی خیال باطل! نه جوایز سفارشی و تبلیغاتی مستکبران در جشنواره‌های سیاسی و نه لجن‌پراکنی عده‌ای طردشده و بی‌هویت، هرگز نمی‌تواند ذره‌ای از ارادت مسلمانان و شیعیان به اهل‌بیت پیامبر رحمت، صلّی اللّه علیه و‌ آله و سلّم، بکاهد.

ما دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهید حاج قاسم سلیمانی، ضمن محکوم کردن این حرکت سخیف و نافرجام، هشدار می‌دهیم:

دشمنان اسلام و ملت ایران توهم کرده‌اند که با چنین کارهای سخیفی می‌توانند به جایگاه امام مهربانی‌ها خدشه‌ وارد کنند، این نوع خیال‌پردازی‌ها، ریشه در جهل و حماقت دشمنان اهل‌بیت علیهم السلام داشته و آنان باید بدانند: همه اقوام ایرانی، همه مذاهب از شیعه و سنی، و همه جریان‌های سیاسی، حول حریم رئوفانه‌ رضوی علیه السلام، به وحدت و یکپارچگی بی‌نظیر و مثال‌زدنی دست یافته‌اند و هیچ عاملی نمی‌تواند به این رابطه پرمهر ایرانیان با امام علی‌بن موسی الرضا علیه السلام خدشه‌ای وارد سازد.

ما دانشگاهیان بصیر و دشمن‌شناس، به‌خوبی دست استکبار را در این حرکت‌های سخیف رسانه‌ای می‌بینیم که یک روز برای تخریب سرود «سلام فرمانده» آن‌گونه دست‌و‌پا می‌زند و آسمان و ریسمان به هم می‌بافد و روز دیگر با جایزه دادن به فیلمی سست و غیرحرفه‌ای، به‌خیال خویش برای توهین به اهل‌بیت پیامبر اسلام صلّی اللّه علیه و‌ آله و سلّم، سوت‌و‌کف می‌زند. ما به‌توفیق الهی، برخلاف خواست آنان حرکت خواهیم کرد و ولایت فقیه که امتداد ولایت رضوی علیه السلام است را با تمام قدرت حمایت خواهیم کرد و لحظه‌ای در این راه توقف نخواهیم کرد.

ما دانشگاهیان، مصرّانه از مسئولان امر خواستاریم با استفاده از تمام ظرفیت‌های حقوقی، از طریق مجامع حقوقی بین‌المللی برای محکومیت و نیز جلوگیری از تکرار چنین وقایع شومی، اقدام قاطع و فوری به‌عمل آورند.

ما دانشگاهیان، قاطعانه از مسئولان امر خواستاریم برای محکومیت و مجازات این هنجارشکنان و نیز ممنوعیت هرنوع همکاری آنان با صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران، اقدامی فوری و قاطعانه را رقم زنند و نتیجه آن را به اطلاع مردم غیور ایران اسلامی برسانند.

⭕ عکاس: جناب آقای شیخ زاده ، جناب آقای شفیعی و آقای پورمحمدعلی

لینک بازتاب خبری این رویداد در سایت های معتبر خبری:
 
 
---------------------------------------------
 
 
اجتماع بزرگ دانشگاهیان دانشگاه آزاد شهید سلیمانی در اعتراض به اهانت به ساحت امام رضا (ع) برگزار شد 
 
 
خبرگزاری آنا
 
پورتال دانشگاه آزاد اسلامی شهید حاج قاسم سلیمانی
https://kerman.iau.ir/fa/news/14328
 
---------------------------------------------------
 
 
 
   حجت الاسلام و المسلمین دکتر روح الله نورالدینی  حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید روح الله میرشفیعی   متن بیانیه محکومیت توهین به ثامن الحجج علیهم السلام مقطعی از بیانیه خوانی حجت الاسلام و المسلمین دکتر روح الله نورالدینی حجت الاسلام و المسلمین دکتر روح الله نورالدینی کربلایی محمدحسین پورمحمدعلی حسین توکلی بنیزی کربلایی علی قلی زاده دکتر علیرضا منظری توکلی
کلمات کلیدی

فیلم ها

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *