سالروز شهادت پدر علم موشکی ایران

بازنشر محتوای رسانه‌ای به مناسبت سالروز شهادت شهید حسن طهرانی مقدم

سالروز شهادت شهید حسن طهرانی مقدم

در سالروز شهادت سردار سرلشکر حسن طهرانی مقدم، تصویری از دست‌نوشته‌ی رهبر انقلاب برای تقدیر از وی و همکارانش در سازمان جهاد خودکفایی سپاه پاسداران را تقدیم نگاهتان می‌کنیم.

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

شما به کمک و هدایت خداوند علیم و قدیر توانسته‌اید کار بزرگی را به سامان برسانید. این، بار دیگر معجزه‌ی توانایی‌های عزم راسخ انسان مؤمن را در معرض نگاه ما می‌گذارد و ما را امیدوارتر از همیشه به همت و تلاش برمی‌انگیزد.

از پیشروی در راه شناختن هدف‌های بلند و راه‌های میان‌بر برای رسیدن به آن و آنگاه همت گماشتن و گام برداشتن خسته نشوید؛ به ایستگاه‌های میان راه دلخوش و قانع نشوید؛ به خدای بزرگ اعتماد کنید و همه توان خود را به عرصه بیاورید. خداوند یار و نگهدار شما مردان مؤمن و دانشمند و پرتلاش باد.

سید علی خامنه‌ای

۸۹/۰۳/۹  

میگویند #لاله ها از جویبار خودسازی آب میخورند و اگر لاله ای نروید بهاری نمیاید و تو برای آمدن بهار #معرفت هر روز هزار بار #شهید شدی، بارها و بارها بینی شیطان را به خاک مالیدی و #شیطان را هر روز مایوس تر از روز قبل ساختی‌.

موشن گرافیک خط مقدم ؛ برشی از زندگی سردار شهید طهرانی مقدم

دانلود موشن گرافیک:

آری درست است، به گمانم لاله ها از جویبار #خودسازی آب میخورند نه از آبراه #خودپرستی

و تو چه نیک مصداق بارزی برای این کلامی . لاله ای که میشود #حسن_طهرانی_مقدم

.

خوشا بحالت ای امروز که چنین لاله ای را برای همیشه از آن #قلب خود ساختی، آن روز کسی چه میدانست چنین شخصیتی که دارد به سمت آسمان عروج می‌کند، روزی نامش لرزه بر جان #دشمن می افکند و می‌شود #پدر_موشکی وطنش

.

اما وصف تو ای شهید، وصف آن نیکوسرشتیست که خود را جدا از خط #ولایت_علی و #آل_علی نمیدانست و ولایت مداری را سر مشق سیر زندگیش کرد، #ولایتمداری.

.

آری، همین کلمه برای تعریف چنین لاله ای بس است، ولایتمداری عاشق پیشه که‌ آمدنش، چون شمعی بود که عاشقانه هایش را برای روشنایی #وطنش به نمایان ‌گذاشت

.

ای شهید، باید سالروز آسمانی شدنت را تبریک بگویم

.

نویسنده : خانم #زهرا_حسینی 

.

به مناسبت سالروز شهادت #شهید_حسن_طهرانی_مقدم

.

تاریخ تولد : ۶ آبان ۱۳۳۸

.

تاریخ شهادت : ۲۱ آبان ۱۳۹۰. ملارد

.

تاریخ انتشار : ۴ آبان ۱۳۹۹

.

مزار شهید : بهشت زهرا قطعه ۲۴

 

تصاویر

فیلم ها

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *